עבריתEnglish
052-8588849 04-9542456

ממליצים עלינו

"עם רוח חלוצית וחיבה לפשטות, בני הזוג יונתן סולאג' ואורנת למפרט יצרו מופע בטעם של פעם שמשלב ג'אגלינג, תנועה והומור ומעביר מסר נפלא... קל להבין ולהתחבר למסר, לפיו אמנות, כיף וצחוק קיימים בכל מקום אם מסתכלים נכון. פשטות שסוחפת!"
- עכבר העיר נורית אסייג

"הצגה מתוקה ונוגעת ללב...ההצגה שייכת לז'אנר הפחות מסחרי של שוק הילדים ומתכתבת עם רומנטיקה של העולם הישן, גם במוזיקה, גם באמצעי הביטוי הבימתיים, וגם בסיפור"
-טל גורדון אתר במה.

"בכישרון, מקוריות ויצירתיות רבה, הקרקס הנודד של בונק ופשקה מחמם את הלב. שילוב מוצלח בין הצגה לקרקס הומור ותנועה.
מאפשר לכל אחד מבני המשפחה ליהנות. חוויה נפלאה מומלצת מכל הלב!"
איטא מרוא מנהלת ספריית כותר- חוף כרמל ומפקחת ספריות אזוריות

"הצגה מקסימה. כולם נהנו - גם הילדים וגם ההורים, צחקו ושיתפו פעולה. במהלך ההצגה ילדים העירו הערות שזכו להתייחסות ספונטנית, משעשעת ואוהדת מצד אורנת. הצגה מושקעת מכל הבחינות: תפאורה, תלבושות, טקסט, סאונד ותאורה. הצוות, כולל איש התאורה והסאונד וכולל הילדים של בני הזוג השחקנים, חמודים ומלאי שמחת חיים שמדביקה את הסביבה.

הרעיון של לוח הצילום בסיום ההצגה - רעיון יפה שזכה גם הוא להד חיובי ובהחלט נוצל ע"י הורים ששמחו לצלם את ילדיהם בתוך עיגולי הפרצופים.

לסיכום, ממליצה בחום, נחת להורים והנאה צרופה לילדים".
נטע שלם מנחם – ספריה אזורית משגב.


"הגברת הראשונה במדינת טעיתי ראיתי במקרה כשהזמינו אותנו ל"איזה הצגה בקיבוץ ליד". מסיום ההצגה היתה משימה אחת בראשי: להביא את התיאטרון לקיבוץ.
בניר דוד יש מסורת הצגות חזקה מאוד שנעשות כולן מא' ועד ת' ע"י אנשי הקהילה ולכן אני ממעטת להביא הצגות מבחוץ. במקרה של הגברת ידעתי שאני פשוט לא יכולה לתת לקהילה לפספס אותם, כי באמת שכבר אין כאלה דברים: סיפור האיכותי , משחק לא מתיילד, מוזיקה שהם לא ישמעו בשום מקום אחר, התפאורה , התלבושות....מאתיים וחמישים ילדים והורים וסבים ישבו מרותקים, מצוחקקים ומאושרים אל מול שני השחקנים המוכשרים.
בקיצור אני ממליצה בחום על הגברת- מובטח ערב מוצלח ביותר !"
נוהר קרנץ רכזת תרבות ניר דוד

"הצגה מפתיעה ומצחיקה לאורך 45 דקות ההצגה ריתקה ילדים הורים וסבים. שני כישרונות מלהטטים בכישרונם ובאביזרים על הבמה, ההצגה יחד עם הסדנא יוצרת
ערב מקסים ואיכותי בסטנדרט אחר."
רחלה פלד רכזת תרבות קיבוץ בית אלפא