עבריתEnglish
052-8588849 04-9542456

מי אנחנו

אורנת למפרט

שחקנית יוצרת , בוגרת החוג למשחק ומוסיקה באוניברסיטת חיפה ושנת לימודים של תאטרון אינסטרומנטלי בסמינר הקיבוצים . השתלמה בסדנאות הבמה ב"ארמא" בתאטרון פיזי ובבית ספר לתיאטרון בובות בחולון במסלול תיאטרון חפצים . מופיעה בארץ ובחו"ל, יוצרת הדמות -"מדמואזל אורנמנט"- מטעם מוזיאון ינקו דאדא. מפתחת עבור חברות הפקה פרויקטים תאטרליים ייחודיים. זוכת קרן שרת 2001-2002.

יונתן סולג'

אמן קרקס, בוגר בי"ס "תאטרון הגוף" (על פי שיטת לקוק) ולימודי קרקס במסגרת פרטיות . למד מחול אצל ניר וליאת בן גל במצפה רמון. בין לבין עובד עם ילדים/מבוגרים הסובלים מנכויות קלות-קשות כהידרותרפיסט מזה למעלה מעשר שנים.

כליל

אמן בועות סבון, מפעיל סאונד בחזרות זורק שלושה כדורים מבלי לתפוס. מתוק בצורה חריגה ולרוב גונב את ההצגה.כלילי עובד כעת על המופע הראשון שלו "מנהל הקרקס הגדול" עם פלאוור סטיק והרבה כישרון מתבשל פה להיט של דור ההמשך.
כתבה שפורסמה על כליל ביולי 2015

תומא אלישע

תומא המתוק הבין מהר מאוד לאיפה הוא נולד. גם הוא לא נח בהצגות: פורש שטיחים, מחלק הוראות לשחקנים (בג'יבריש) ומוחא כפיים בהתלהבות בקטעים הנכונים. עוד חלום על בן רופא נגוז לו...

שאר הצוות בתיאטרון הגברת

צוות תיאטרון הגברת נבחר בקפידה. כל האמנים שמצטרפים אלינו בהתאם להפקה-שחקנים , אמני קרקס, פרפורמרים- מתבלטים בנשמה גדולה וכשרון ענק.